TASUTA TARNE ÜLE 75€ OSTUDELE! UUS KEVADKOLLEKTSIOON ON KOHAL!

Veekindlad traksid “Helesinised”

31.99

Värv:

Vajuta siia, et tootest lähemalt lugeda

Vajuta nupule “disaini”, et valida trakside suurus, rihma laius ning kinnituste värv ja materjal. Soovi korral on võimalik traksidele lisada helkurid, AirTagi hoidja ning lisakinnitused rinnakule ja kaelale.

Häpsteri unikaalsest materjalist traksid on vastupidavad ning silmapaistvad! Traksid on kaetud PVC/TPU kihiga, mis annab rihmale vee- ning määrdumiskindluse. Trakside konstruktsioon jaotab pingeid, et mitte liigselt koormata koera lülisammast.

Rihma omadused:
* materjal kannatab kuni 180kg tõmbejõudu.
* materjal on lõhnatu ning ei võta külge ebameeldivaid lõhnu.
* rihm ei veni ega kaota oma vormi.
* erksad värvid, mis ei tuhmu ega kulu.
* 100% veekindel ning kergesti puhastatav.
* materjal on antibakteriaalse toimega.

 

Trakside valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Traksid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie traksid on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad! Trakside materjal on väga pehme ning mugav. Traksid koosnevad kahest metallist O-rõngast, metallist D-rõngast, neljast mustast plastikust pingutist ning mustast plastikust klõpskinnitusest. Trakside klõpskinnitus ning rihma pingutid on mustast plastikust, kuna metallist klõpskinnitus ning pingutid on raskemad ning võivad hakata trakse koera seljas külje peale kiskuma. Kui oled siiski kindel, et soovid ka rihma teisi kinnitusi (pingutid ning klõpskinnitus) metallist, siis on võimalik need lisatasu eest lisada.

 

Häpsteri traksidel on neli reguleerijat, mis võimaldavad muuta kaelarihmade, rinnakurihma ning kõhualuse rihma suurust. Tänu sellele istuvad traksid koera seljas ideaalselt, arvestades iga koera keha eripäradega. Tänu suurele reguleerimisvõimalusele saavad ka kutsikad trakse pikka aega kanda. Lisaks võimaldab see talvel trakse suuremaks teha, et need mugavalt istuksid ka jope peal kandmisel. Traksid on heaks lahenduseks ka tirivate koerte puhul, kuna aitavad jaotada tirimisest tulenevaid pingeid selgroole ning kaitsevad seeläbi koera lülisammast. Lisatasu eest on võimalik Y-kujulistele traksidele lisada ka rinnaku ette D-rõngas, kuhu saad jalutusrihma kinnitada. See on hea lahendus just tirivate koerte puhul. Kui koer jalutusrihma tõmbab, siis trakside konstruktsioon suunab koera pilgu tagasi omaniku juurde. Antud lahendus ei põhjusta koerale liigset valu ega stressi.

 

Traksid valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Häpster on rätsep Sinu koerale!

Trakside puhul on väga oluline õige suuruse valimine. Kui oled oma koera jaoks sobiva konstruktsiooniga traksid välja valinud, on väga oluline veenduda, et need ka koerale hästi selga istuvad. Vale suurusega traksid võivad koerale põhjustada erinevaid terviseprobleeme ja ohtlike olukordi. Õige suurusega hästi istuvad traksid tagavad koera turvalisuse, mugavuse ja kontrolli koera üle. Trakside puhul on väga oluline silmas pidada, et esikäppade ning rihma vahele jääks väike vahe – vastasel juhul võivad hakata traksid hõõruma ning põhjustada nahaärritust.

 

Mõõda koera kaela- ning rinnaümbermõõt kõige laiemast kohast. Koer ei peaks trakse kandes tundma mitte mingisugust pitsitust ega ebamugavustunnet. Häpsteri traksidel on neli reguleerijat, mis võimaldavad muuta kaelarihmade, rinnakurihma ning kõhualuse rihma suurust. Tänu sellele istuvad traksid koera seljas ideaalselt, arvestades iga koera keha eripäradega. Tänu suurele reguleerimisvõimalusele saavad ka kutsikad trakse pikka aega kanda. Lisaks võimaldab see talvel trakse suuremaks teha, et need mugavalt istuksid ka jope peal kandmisel. Traksid on heaks lahenduseks ka tirivate koerte puhul, kuna aitavad jaotada tirimisest tulenevaid pingeid selgroole ning kaitsevad seeläbi koera lülisammast.

*Tabelis on näitena toodud koeratõud, kuid iga koer on siiski veidi erinevate mõõtudega. Võimalusel soovitame koera üle mõõta. Isegi, kui juhtuski mõõdulint kadunud olema ning ka silmamõõt vedas alt, siis pole põhjust muretsemiseks – oleme alati valmis puhta ning kasutamata toote ümber vahetama.

Materjal: PVC

Hooldus: masinpesu 30 kraadi juures õrna tsükliga. NB! Pese toodet eraldi teistest esemetest, mis võiksid toodet pesumasinas kahjustada. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest ning niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed vähem märgatavad.

Häpsteri oma brändi tooted valmivad käsitööna vastavalt tellimusele 2 tööpäeva jooksul. Võimalusel võtame alati vastu kiirtellimusi. Kui soovid toodet kiiremini kätte saada, siis palun anna meile sellest märku lisainfo lahtris tellimust esitades. Toote kättesaamine või postitamine samal päeval toimub ainult eelneval kokkuleppel. Võid meile alati helistada 56 848 711 – proovime leida parima lahenduse.

 

Tellimuse saad tellida endale sobivasse pakiautomaati (Omniva, DPD või Smartpost), DPD kulleriga koju või soovi korral ise järgi tulla Tallinnasse, Männimetsa teele (4 km Järve Selverist Viljandi maantee poole). Kui valid “tulen ise järgi” variandi, siis palun oota, et saadaksime Sulle kinnituse, et Sinu tellimus on valmis pandud nutipostkasti. Nutipostkast avaneb unikaalse koodiga, mille leiad e-mailist, kui tellimus on valmis pandud ning tellimusele saad kätte endale sobival kellaajal. Kuna nutipostkastis on piiratud arv lahtreid, siis palume võimalusel tellimusele järgi tulla kahe päeva jooksul kinnitusmeili saamisest. Pole ka hullu, kui Sa siiski nii ruttu tulla ei saa – palun anna meile sellest lihtsalt teada.

Meie jaoks on väga oluline, et iga koeraomanik leiaks endale ideaalse toote, mis vastaks just tema vajadustele. Tooteid on palju ning teinekord raske kõigis valikutes orienteeruda. Oleme koostanud põhjaliku ülevaate erinevatest kaelarihmadest, traksidest ning jalutusrihmadest, mis aitab valida just Sulle sobivat rihmakomplekti. Leiad selle siit.

Koos on soodsam!

Ostes korraga terve “Wildlife” komplekti säästad kogu komplektilt -15%! Komplekti kuuluvad jalutusrihm, traksid, kaelarihm ning turvavöö. Kaunis rihmakomplekt pakendatakse siidipaberisse ning sobib ka ideaalselt kingituseks uue karvase pereliikme lisandumise puhul.

Soodustuse rakendumiseks lisa kõik neli sama kollektsiooni toodet ostukorvi ning kasuta ostukorvis kupongi “KoosOnSoodsam”.

Meie soovitused sulle